Webinarium 2021/04/22

Podczas webinarium prowadzący opowiedzieli o roli Brokera, jako reprezentanta interesu Klienta w procesie wyboru i kształtowania zakresu polis a także o tym, które produkty ubezpieczeniowe i w jakim zakresie pomagają złagodzić skutki naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.

Spotkanie poprowadzili przedstawiciele naszego członka wspierającego:

FinancialLife

Marek Kołowacik – Manager i ekspert ubezpieczeniowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestniczył w tworzeniu od podstaw dwóch dużych towarzystwach  ubezpieczeniowych.  Swoje kompetencje rozwijał stopniowo w wielu obszarach: marketingu i sprzedaży, tworzenia produktów ubezpieczeniowych, finansów ubezpieczeniowych — w tym kalkulacji rezerw finansowych i modelowaniu rentowności portfela produktów ubezpieczeniowych.

Maciej Kokot – Współautor i inicjator programu ubezpieczenia dla Inspektorów Ochrony Danych,  bardzo pozytywnie przyjętego przez środowisko Inspektorów. Z branżą ubezpieczeniową związany od 1999 roku. Od końca 2016 roku jego aktywność zawodowa skupiona jest wokół tematyki ubezpieczeń związanych z ochroną danych osobowych. Jako ekspert ubezpieczeniowy, współtworzy rozwiązania dedykowane dla Procesorów i Administratorów Danych Osobowych.