Konwent Ochrony Danych i Informacji

Zapraszamy do udziału w 11. edycji Konwentu Ochrony Danych i Informacji, organizowanego przez spółkę audytorską FORSAFE. Konwent, w formule on-line, odbędzie się w dniach 20-21 października 2022 r.

Jak co roku uczestnicy wydarzenia spotkają się z ekspertami ze świata nauki, administracji i biznesu, którzy są specjalistami w dziedzinie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Tegoroczna edycja Konwentu skupiona będzie na zagadnieniach, które sprawiają interpretacyjną trudność w praktycznym stosowaniu. 

Temat przewodni nadchodzącej edycji to „Zakodowani na bezpieczeństwo”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli usłyszeć, na jakie zagadnienia należy zwrócić szczególną uwagę przy przetwarzaniu danych osobowych.

Stowarzyszenie objęło patronat nad wydarzeniem. O cyberzagrożeniach oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii w kontekście zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na przykładzie stosowania technik zwiększających bezpieczeństwo prywatności danych (ENISA), opowie Mariola Więckowska – Członkini Zarządu SABI.

Udział w tegorocznym Konwencie Ochrony Danych i Informacji jest bezpłatny.

Rejestracja dostępna jest na stronie organizatora: https://www.konwentodo.pl/rejestracja

Więcej informacji

Facebook: https://www.facebook.com/KonwentOchronyDanychiInformacji/
Agenda: https://konwentodo.pl/agenda/